بنیاد ستم

1-   من یک مسلمان شیعه ام

...و آنکه بر بندگان خدا ستم کند خدا به جای بندگانش دشمن وی بود؛ و آن را که خدا دشمن گیرد، دلیل وی را نپذیرد و او با خدا سر جنگ دارد، تا آنگاه که باز گردد و توبه آرد؛ و هیچ چیز چون بنیاد ستم نهادن، نعمت خدا را دگرگون ندارد، و کیفر او را نزدیک نیارد، که خدا شنوای ستمدیدگان است و در کمین ستمکاران.

نامه 53 نهج البلاغه نامه حضرت امیر به مالک اشتر

2-   من یک ایرانی زاده انقلابم

در ایران زاده شده ام، به عشق کشورم پا گرفتم و در مذهب مولایمان علی رشد کرده ام و حسین را مظهر مکتبم می دانم. با شادی های کشورم شاد شده ام و با غمهایش گریسته ام، درد هایش را دردهای خود پنداشته ام، و از زخمهای که در طول تاریخ از جانب اجانب بر پیکر کشورم وارد آمده آگاهم. می دانم چه خونها برای حفظ کیان و برای آزادی این کشور ریخته شده است. اما می دانم مشروعیت نظام سیاسی کشورم بزرگترین عامل ثبات، ماندگاری و توسعه وطنم ایران است. خود را حامی فرزند صالح امام، خاتمی عزیز و یاور کوچک موسوی مرد روزهای سخت، نخست وزیر دفاع مقدس و دولتمرد مورد اعتماد بنیانگذار انقلاب می دانم؛ نه خس و خاشاکم و نه مزدور بیگانه، تنها خواسته امان تاثیرگذاری رای مان است، تنها خواسته امان اینست که خون بیگناهی به زمین نریزد، تنها خواسته امان اینست که در مقابل چشمان نیروی انتظامی به فرزندان این آب و خاک توهین نشود، تنها خواسته امان اینست که رسانه ملی، رسانه تمام ملت ایران باشد نه رسانه بخشی از حاکمیت، تنها خواسته امان اینست که به وقت انتخابات مردم فهیم و بعد از آن خس وخاشاک نباشیم، و بالاخره اینکه:

3-   سیمای رهبر

دیروز جایی خواندم که در مدت حیات امام،ایشان هیچگاه نام کسی را در برگه رای خود ننوشتند، تنها چیزی که در آن برگه درج می کردند این بود:

" میزان رای ملت است."

     

/ 3 نظر / 8 بازدید
بیژن آریا

درود بر گرامی همدل. امروز مشکلی برام پیش اومد که هنوز بعد از 1ساعت دارم میخندم.[نیشخند] امروز وبلاگم شیدایان2فیلتر شد. ومن مبجور شدم وبلاگ شیدایان 3 را راه اندازی کنم. حالا نکته جالبش اینجاست که تنها در طول چند دقیقه وبلاگ شیدایان2. sheydayan2.persianblog.ir شیدایان3. sheydayan3.persianblog.ir شیدایان4. sheydayan4.persianblog.ir فیلتر شدند[نیشخند] با اینکه رسما در وبلاگم اعلام کرده بودم"دیگر فعالیت سیاسی نمیکنم"ولی امروز شاهد این پدیده بسیار خنده دار بودم.[قهقهه] اکنون تمام پست های سیاسی خود را حذف کردم و وبلاگم را به شیدایان5.sheydayan5.persianblog.ir منتقل کرده ام. خداراشکر تاکنون که فیلتر نشده. امیدوارم آن شخصی که هی وبلاگ من را فیلتر میکند متوجه این موضوع شده باشد که تمامی پست های سیاسی ام را حذف کرده ام و هرچی الان در وبلاگم موجود است درباره ایران و تاریخ می باشد. خلاصه این پدیده بسیار نادر و عجیبی بود که امروز برایم پیش آمد. [نیشخند][قهقهه][نیشخند] شادوپیروزباشید. بدرود.

پرند

سلام فکر می کنم رای رهبر به توان تقلب ایشان بر می گرده