شیعه مکتب اعتراض

امروز روز شهادت مردی است که گفت اعتراض را  دوباره به یادمان آورد، به یادمان آورد که شیعه مذهب اعتراض است، به یادمان آورد که سید الشهداء نماد اعتراض است؛ آری امروز روز شهادت معلم شهید دکتر علی شریعتی است هم او که گفت :

" باطل را اگر حتی نتوان ساقط کرد، می توان رسوا ساخت؛ حقیقت را اگر نتوان بر کرسی نشاند، می توان اثبات کرد."

آری امروز ما در پی اثبات حقیقت و رسوا کردن باطلیم. امروز ما پیروان حقیقی  ابوذریم و رهروان راه حسین(ع) و در مکتب آنان درس عشق، ایثار و گذشتن از جان می آموزیم. می آموزیم تا باطل را بر ملا سازیم می آموزیم تا جز به زلال حقیقت به چیزی تن در ندهیم، می آموزیم تا شیعه باقی بمانیم.

/ 9 نظر / 7 بازدید
hasti

خودم اول[ماچ]

hasti

سلام گوگول خوبی پیش منم بیا با ساهی منتظرتم

تارا میرکا

با این پست شدیدا موافقم... چه قشنگ گفتید حمیدخان... [دست][ناراحت]

ایرانی

سلام دوست من... همیشه راهی که به نظر تنها راه است....اولین وساده ترین راه ست ممنون از نظرت

میثم کربلائی

آزادی ، در دامن اسارت می زاید ، در زنجیر رشد می کند ، از ستم تغذیه می کند ، با غصب بیدار می شود ... های ، این سرنوشت آزادی است ! معلم شهید علی شریعتی

ایرانی

سلام یعنی نقطه ای که ما به آن رسیده ایم وفکر میکنیم جز توسل به رسانه های بیگانه راهی دیگر نیست، بخاطر عجز و راحت طلبی خودمان است راه های دیگری هم هست اما هزینه و زحمت دارد

آزاده جون

سلام خوبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به من هم سر بزن اوکی گلیییییییییییییییی؟[ماچ]

امیر

درود بر شما آنچه در این پست نوشته ای به روایت قلم سرخ من: ما تر بیت شد ه ی مکتب ِ خو د ِ تو ا یم ا ز ما بغیر از این نمی کشند ا نتظا ر شا گر د ِ کوچک ِ ا ستا د یم به این جهان کز ا و بجا ما ند ه خط ِ سرخ ِ ا فتخار به من هم سر بزنید دوستان وهموطنان گلم.

یاشار

سلام. ممنون سر زدی. چه جمله جالبی شریعتی گفته[تایید] [راک]