کاوش

You can find love                                                    

You search within yourself

And the emptiness you felt

Will disappear

 عشق را می توانی بیابی

اگر درونت را کاوش کنی

آنگاه احساس تهی بودنت

رخت برخواهد بست

ماریا کری

 

/ 10 نظر / 5 بازدید
سحر

عالی بود حمیدجان عالی[دست][دست][دست][دست][دست]

جمیله

زیبا بود پر معنی [گل] [هورا]

هانا

سلام خوبی؟ ممنون از حضور سبزت اینو واسه کسی نوشته بودم خوش باشی بای[گل]

مجتبی(توحید)

باز سلام و خوشحالم از این آشنایی میدانی همه ی این احساسات از آنجا ناشی می شود که ما برای موجودیت خود ثقل خاص و محکمی قائل می شویم و این چنین این منیت سنگین (سنگی)بروز میکند.خیلی سبکسرانه و نابینایانه است. دوست دارم مثل شاعر حساسی که آنچنان غرق هستی شده که حتی خود را به وزن پروانه یا حبابی نیزحس نمی کند، بگذارم که تنفس صبح و نسیم حرکت بخش و زنده ساز حیات از سلول های بیرنگ تنم عبور کند و مرا با خود به جاهایی برد که تنها نسیم میتواند برود.

(توحید)

ببخشید منظور از این اجساسات کامنت پائین- احساسات غیر از عشق بود. انگار گویا بیان نکرده بودم. سرشارمهر

پریسا( غوغای تلخ)

سلام خوبی مرسی از بودنت. و راهنماییت. از بم برگشتم با یه کوله بار از عشق. عشق به زنهای خطه کرمان با همون لهجه ها، چادر های سیاه وبومی واش با سبزی محلی(یونجه) و هزار خاطره کرور کرور نخل نخل هایی که دویست سال عمر کردن باورت نمیشه همه جا بوی گلاب می اومد من شده بودم خانم دکتری که وقتی سردش شد چادراشونو کشیدن رو تنم واسم رقصیدن خندیدن گریه کردن من عاشق بم شدم عاشق صدای زنایی که تو گوشم می گفتن خانم دکتر زیر دلم درد می کنه یا هزار حرف گفته و نگفته. ای کاش میشد همه رو ببرم اونجا.

بهار

سلام زیبا بود احساس تهی بودن ... [گل][گل]

بهار

آپم خوشحال می شم سر بزنی بین آدمکهای کاغذی باور نداشتم عشق را دوست داشتن را پرواز نکردی چشم به دفترم دوختی ومن بی رحمانه نوشتم پرنده سقوط کرد ، باور تلخ نبودنت ،ترانه پرواز