و مکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین

مناظره دیشب صحنه رقابت دو کاندیدا از یک اردوگاه بود؛ جناح معروف به اصولگرایان؛ رقابتی که بنا بود جناب ریئس جمهور ضمن رفع اتهامات گذشته، چهره ای متفاوت و مقبول از خود نمایش دهد. روند آغاز گفتگو نیز تا حدودی مؤید این مطلب بود اما گذشت زمان شکاف های پیشین و فاصله بین کذب و حقیقت را دوباره به تمامی چند میلیون بیننده ایرانی نمایان ساخت.

نقش افکار عمومی و افزایش آگاهی های عمومی به روشنی قابل حس و درک بود چراکه آقای احمدی نژاد برای اولین بار تورم 25 درصدی سال گذشته را پذیرفت. وی در ادامه عملا موضعی برای دفاع و اتهــــامی برای بیان  نداشت، چرا که می دانست که اطلاعات مردم با مراجعه به سایت بانک مرکزی و... به شدت افزایش یافته اما از استدلالهای منطقی جناب آقای رضایی نمی توان گذشت، وی به روشنی نشان داد که با دست پر به کارزار انتخابات آمده و یک نامزد از پیش باخته نیست و از خود چهره ای معقول و قانون مدار به نمایش گذاشت.

مقایسه مناظره ها کمک بسیار بزرگی برای مردمی خواهد بود که در رای دادن یا گزینش نامزد خود تردید و شک روا می داشتند. اما بی شک ملت ایران پیروز مناظره دیشب بود و مطمئنم که آینده ای روشن از آن ایران و ایرانیان خواهد بود، من پیروز دیشب را نور حقیقت می دانم که توانست بر تاریکی کذب فائق آید.

" پس زنده باد حقیقت و زنده باد آگاهی "

 

زنجیره انسانی حامیان میرحسین از م راه آهن تا م تجریش

/ 4 نظر / 8 بازدید
فرشته

درود بر میرحسین موسوی و یارانش سلام دوست خوبم در نظر سنجی من شرکت کن ای زشور شجاعانه لبریز روح ایمان ملت بر انگیز میر پرچم به دست خمینی مرد دوران سختی بپاخیز ایران در انتظار همت توست چشمش به راه غیریت توست باران تازه در کویر برخیز این سرزمین مادری را از نوبساز و زنده کن با یاد خمینی کبیر مرد دوران خون و نبردی یاد یاران خود زنده کردی با تو ایران ما سربلند است چون که اهل دلی اهل دردی برخیز سرباز عاشق و فدایی همراه و همدم رجایی ای مرد پاک و معنوی (شهید سر فراز رجایی در حال اقتدا به خاتمی) ایران با اتو عزیز و سر فراز است نامش بلند و برفراز است سید حسین موسوی ای مرد پاک و معنوی سید حسین موسوی ای مرد پاک و معنوی ای میرحسین موسوی آزادی در شرایطی امکان تولد و بقا پیدا می کند که افراد یک فرصت برای اندیشیدن به سرنوشت خود پیدا کنند (میرحسین موسوی)

ماهي سياه كوچولو

سال84 بیست ميليون نفر راي ندادند... 20 ميليون نفر كه برايشان سفيدي شناسنامه مهم تراز سرنوشت ايران بود... بيآييد پيمان ببنديم به كسي راي دهيم كه دروغگو نباشد ‌‍... مردم را احمق فرض نكند ... هدف را توجيه كننده وسيله نداند ... به حرمت و كرامت انسانها احترام بگذارد ... و ميلياردها دلار و ريال از بيت المال را گم نكرده باشد ... من هم دوران آقاي مهندس موسوي را ديده ام و هم دوران چهارساله اخير را راي من فقط و فقط ميرحسين

Angel

تازه دیشب تونستم یه نفس راحت بکشم اگرچه خود من شخصا طرفدار کروبی البته بخاطر تیم قویش هستم و برای طرفداران موسوی احترام قائلم ولی نباید از حق گذشت که مناظره رضایی خیلی بهتر از مناظره های قبلی بود. البته فشار زیادی روی دو کاندید قبلی بود و میشه بهشون حق داد که در مناظره هاشون گاهی عصبانی هم میشدند ولی رضایی با خونسردی کامل و البته با دستان پر به مناظره اومد و بدون تنش تموم حرفهای موسوی و کروبی رو تایید کرد. امیدوارم ملت این بار با چشمان باز انتخاب کنن.

Angel

بهتون میل زدم